Uroczystość z okazji 40- stej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

• 2021-12-14 13:00:59
  • Szkoła podstawowa, Uroczystości

13 grudnia 2021r. uczniowie naszego Zespołu uczcili  apelem ofiary stanu wojennego. W tym roku obchodziliśmy 40- stą rocznicę tamtych wydarzeń.

Uroczystość z okazji 40- stej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Uroczystość odbyła się online za pomocą platformy Microsoft Teams. W realia stanu wojennego wprowadzili słuchaczy uczniowie z klasy 8a i 8b pod kierunkiem p. Ewy Jankowskiej i p. Łukasza Krefty. Również 13 grudnia 2021r. delegacja Samorządu Uczniowskiego z p. dyrektor Lucyną Pałubicką udała się do Strzebielinka, gdzie pod tablicą upamiętniającą ofiary internowania złożyła wiązankę kwiatów.

Apel można obejrzeć na szkolnym kanale youtube: link tutaj